Liverpool 6: pink gin, špunty a taky déšť

18. července 2018 v 22:51 | Czewa |  Moje beatlesoviny
Ano ano, už pracuju a za barem v Cavern Pubu je to super! Práce je to náročná, obzvlášť, když nerozumím objednávkám, ať už proto, že název toho daného drinku zatím neznám, protože to lidi zahuhlají nebo proto, že je přehluší zvuk bicích či basy. Ale PRACUJU V CAVERNU, a to se počítá. Navíc kolegové včetně manažerů jsou úplně zlatí, nikdy mi nevěnovali ani jeden vyčítavý pohled a s čímkoli mi rádi pomůžou.Po směně navíc můžu v baru zůstat a zadarmo pít. Zatím jsem to nevyužila nijak příliš, přece se nebudu sama opíjet jako alkoholička. Řekla jsem si, že radši postupně vyzkouším věci, které si lidi dávají nejraději, abych vůbec věděla, co podávám.
Toto je tzv. pink gin s tonikem. Zajímavě ovoněný, ale vůně je lepší než chuť. Mám asi radši gin normální :D.


Normálně bych nevěřila, že budu kvůli hudbě nosit špunty do uší, ale tady se to opravdu jinak nedá, když jste v baru pracovně a musíte tam osm nebo deset hodin stát na nohou a vnímat požadavky vašich milých zákazníků. Problém je, že si často myslí, že jim nerozumím právě kvůli špuntům, ale tak to vůbec není, slyším je stejně nebo i líp než bez špuntů. Jen jim prostě ne vždy rozumím :D.

Mathew Street byla o víkendu pěkně natřískaná, takže první sobotní šichta mě opravdu zmohla.Za pondělního deště, kdy jsem se vracela z vtipného dne hraní si na ucházení se o práci, o kterou už jsem nakonec nestála, zase Mathew Street téměř zela prázdnotou.


V Cavern Clubu se ale hraje pořád a pořád.


Následující dny budou asi hodně pracovní, ale až zas sesbírám více dojmů, ráda se podělím. Mějte se každopádně krásně a přijďte příští sobotu do kempu Džbán, kde zahrajeme. Jo, přijedu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama