Beatles akce v červenci

29. června 2017 v 11:50 | Czewa |  Aktuality
Už dlouho jsem sem nedala přehled akcí na následující měsíc. Proč? Snad proto, že to bylo moc práce za málo odezvy, ale to už je jedno. Zkusím s tím zase začít, protože za to budu ráda sama, kdyby snad už nikdo jiný. Tak na které akci v červenci se uvidíme?

V sobotu 1. 7. zahraje beatlesrevivalová kapela Pangea od 15 hodin na výstavišti Floria v Kroměříži v rámci Revival Festu (krom nich uslyšíte i revivaly AC/DC, KISS, Jiřího Schelingera a jiné.

5. července zahrají ústeční The Boom v Zabrušanech u Teplic. Od kdy? To nevím :D.

Kdo by v sobotu 8. 7. zavítal do obce Čermná (okr. Trutnov), nepromeškejte místní pouť, kde od osmi večer zahrají hity Beatles a taky Creedence Clearwater Revival The Basketles.

V sobotu 15. 7. si můžete jít poslechnout Pangeu do Bezdružic na náměstí Kryštofa Haranta, kde zahrají od 20:00.
Ten samý den zahrají The Bugles na Slavnostech obce Hošťka u Rozvadova, začátek v 16:00.

Ve čtvrtek 20. si udělejte výlet do Brna (pokud teda nejste z Brna), abyste si užili venkovní večírek s hudbou 60. let u Vaňkovky, kde zahrají skvělí Saville Row!

Další sobotu, 22. července, zajděte do pražského Vagonu na už tradiční koncert už tradičních Professor, kteří hrají krom Beatles i spoustu Lennonových sólovek a dalších rock'n'rollových vypalovaček. Koncerty ve Vagonu začínají kolem deváté.
Ten den zahrají i The Backwards ve slovenských Vederadoch. Jejich vystoupení na městských slavnostech by mělo začít v sedm večer.

Víte ještě o něčem? Napište!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 OHNOTHIMAGEN | 29. června 2017 v 20:02 | Reagovat

Chce to trošku si doplnit informace.

S Basketles nebude hrát žádná další banda hrající písně CCR, nýbrž druhou část setu Basketles bude tvořit právě tento repertoár.
A co jsem už viděl a slyšel osobně, tak fogertyovce hrají Basketles naprosto fantasticky. Viz YT.

2 Czewa | Web | 3. července 2017 v 9:48 | Reagovat

[1]: Ahaa, no mě to napadlo, ale zdálo se nmi to nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že Basketles hrají už dost dlouho jen Beatles a podrobnosti jsem nenašla, tak to nevyšlo. Ale CCR jsou samozřejmě super, takže bych to ráda slyšela!

3 OHNOTHIMAGEN | 8. července 2017 v 23:19 | Reagovat

Basketles dost dlouho nehrají jen Beatles. Naopak zcela standardně zařazují Rumble od Linka Wraye, Do You Love Me a právě x věcí od CCR. (Ty CCR právě teď dotáhli k dokonalosti.)
A to už hráli někdy před deseti lety, pamatuju od nich i Mr. Tambourine Man (v aranžmá Byrds), Route 66, Hello Mary Lou, I'm a Believer, Let's Make a Summer, Papa Oom Mow Mow, Stand by Me nebo Handle with Care.

4 Czewa | 9. července 2017 v 11:43 | Reagovat

[3]: Tak to je dobré, já jsem na nich stále ještě nikdy nebyla, tak jsem ráda za doplnění informací a ještě větší chuť to napravit a jít se na ně mrknout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama