Červen 2017

Beatles akce v červenci

29. června 2017 v 11:50 | Czewa |  Aktuality
Už dlouho jsem sem nedala přehled akcí na následující měsíc. Proč? Snad proto, že to bylo moc práce za málo odezvy, ale to už je jedno. Zkusím s tím zase začít, protože za to budu ráda sama, kdyby snad už nikdo jiný. Tak na které akci v červenci se uvidíme?

V sobotu 1. 7. zahraje beatlesrevivalová kapela Pangea od 15 hodin na výstavišti Floria v Kroměříži v rámci Revival Festu (krom nich uslyšíte i revivaly AC/DC, KISS, Jiřího Schelingera a jiné.

5. července zahrají ústeční The Boom v Zabrušanech u Teplic. Od kdy? To nevím :D.

Kdo by v sobotu 8. 7. zavítal do obce Čermná (okr. Trutnov), nepromeškejte místní pouť, kde od osmi večer zahrají hity Beatles a taky Creedence Clearwater Revival The Basketles.

V sobotu 15. 7. si můžete jít poslechnout Pangeu do Bezdružic na náměstí Kryštofa Haranta, kde zahrají od 20:00.
Ten samý den zahrají The Bugles na Slavnostech obce Hošťka u Rozvadova, začátek v 16:00.

Ve čtvrtek 20. si udělejte výlet do Brna (pokud teda nejste z Brna), abyste si užili venkovní večírek s hudbou 60. let u Vaňkovky, kde zahrají skvělí Saville Row!

Další sobotu, 22. července, zajděte do pražského Vagonu na už tradiční koncert už tradičních Professor, kteří hrají krom Beatles i spoustu Lennonových sólovek a dalších rock'n'rollových vypalovaček. Koncerty ve Vagonu začínají kolem deváté.
Ten den zahrají i The Backwards ve slovenských Vederadoch. Jejich vystoupení na městských slavnostech by mělo začít v sedm večer.

Víte ještě o něčem? Napište!


Paul a jeho tří čtvrtě století

18. června 2017 v 17:43 | Czewa |  Aktuality
Sice tady mám ráno 18. června až teď a Paul pravděpodobně už půjde brzo spát, ale stejně bych mu ráda popřála všechno nejlepší k takovým pěkným narozeninám... Není asi třeba tu opakovat všechny věci, za které jsme mu vděční. A nemyslím jenom ty skvělé písničky, i když ty hlavně. Myslím i toho ducha, který i v tomto věku řádí na podiu a ukazuje, že ho jeho práce a zároveň životní poslání baví a naplňuje. To by nás všechny mělo inspirovatk tomu, abychom svůj život prožili co neblíže tomu, jak si přejeme, protože je přece jen jeden. Věřím, že Paul toho ještě hodně zvládne - je to, jak známo, člověk, který neposedí ani chvilku, roky neroky. Takže se na to těšme, poslouchejme jeho skvělé hudební výtvory a nezapomeňme na jeho humor a optimismus! Happy Birthday, Paul!