Kam za Beatles v březnu

1. března 2015 v 15:35 | Czewa |  Aktuality
Byl-li měsíc únor co do akcí s Beatles spojených u nás poněkud omezený, březnový beatlesácký program už by vás mohl zaujmout více. Je to hlavně plánovaným promítáním filmu A Hard Day's Night v mnoha českých kinech v rámci letošního Projektu 100.

3.3. zahraje klasické rock'n'rollové a bluesové hity kapela The HayHems v Hudebním klubu Palmovka. Začátek ve 20:00.

12.3. proběhne v českých kinech premiéra digitalizovaného filmu A Hard Day's Night, tak určitě někam zajděte! Seznam kin a dat se aktualizuje zde na čsfd.
V Městské knihovně v Praze na Mariánském náměstí navíc proběhne něco jako after-party s koncertem kapely Mrtvej Brouk. Začátek ve 21:30!

14.3. si můžete jít opět zatancovat na rock'n'roll, oldies písničky a americké country hity v podání kapely The Fribbles, Hudební klub Palmovka, 20:00.

18.3. do hlavního města opět zavítají výborní Saville Row z Brna (Beatles, Who, Rolling Stones, Kinks, Jimi Hendrix a jiné skvosty) a zahrají společně s pražskými Led Zeppelin ve Vagonu, začátek klasicky kolem deváté večer.

24.3. se bude v Divadle Palace na Václavském náměstí konat koncert kapely The Backwards, podle mnohých nejlepších Beatles revivalů... Začátek v 19:30.

25.3. Backwards zahrají na Beatles Show v trnavském Domu kultury, kdyby to zajímalo nějakého Slováka nebo se někdo jiný pohyboval poblíž. Od 19h.

26.3. Backwards pokračují v turné, koncert se uskuteční v Zábřehu na Moravě, v místním Domě kultury, začátek v 19:00.

28.3. pak už skoro na konec měsíce zahrají PROFESSOR ve Vagonu, kteří všechno napraví i v případě, že by vás nic z předchozího nenadchlo. Začátek po deváté hodině!

Kdyby se tu snad ještě nějaká Beatles akce neobjevila a vy o ní věděli, rozhodně napište...

Tak kam jdeme, děcka? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama