Šťastné a veselé Vánoce s Beatles!

23. prosince 2014 v 23:03 | Czewa |  Moje beatlesoviny
Mí milí čtenáři,
nechci se pouštět do nostalgických frází nebo psát na "Téma týdne" na blog.cz, kterým je "Pusa na dobrou noc" :D :D. To se možná dočkáte až na Nový rock.
Teď vám chci jen popřát krásné Vánoce, užijte si pohodlí domova, radujte se, veselte se. A nejlépe s Beatles nebo podobně skvělou mjůzik!
Mně Vánoce připomíná Koncert pro George. Merry Christmas, Kyoko, Merry Christmas, Julian. Simply having a wonderful Christmas time. Trochu taky Život Briana. No a letos jsem objevila novinku - je to taková vtipná blbost, kterou roku 2002 vytvořila skupina The Fab Four, asi světově nejznámějšího profi Beatles revivalu. Tito hoši z Kalifornie se rozhodli natočit vánoční Beatles album, na kterém jsou různé klasické hity vánoční vloženy nějakým způsobem do písniček od Beatles. Nejlépe to poznáte, když si to sami poslechnete. Na youtube je toho dost, když zadáte The Fab 4 a Christmas. Já první objevila toto, což mi přijde docela sranda :D. Vložili krásnou anglickou koledu Good King Wenceslas do Tell Me What You See. Tak třeba vám to pomůže naladit se na vánoční atmosféru i přes teplo, nesníh atd. Já v ní jaksi pořád nejsem, ale naděje trvá :).
Mějte se krásně, čtěte, reagujte a užijte si vánoční svátky!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama