Pozvánka na prosincové akce

27. listopadu 2014 v 23:05 | Czewa |  Aktuality
Listopad se nám pomalu brzy přehoupne v prosinec a jelikož vím alespoň o dvou velkolepých super akcích, tak se s vámi podělím a snad vás na něco nalákám.

Příští sobotu 6. prosince se v Kulturním domě v Říčanech uskuteční již 21. Setkání beatlemaniaků. Na akci vystoupí hned tři skupiny a ještě speciální host. První kapelou budou rock'n'rolloví Neochess sunny RnR Band, kteří jistě roztancují publikum. Dále přijde na parket skupina The Boom, Beatles revival z Ústí, kteří nám zahrají některé hity našich oblíbenců z Liverpoolu. Následovat je budou mí oblíbení pražští Professor, kteří k Beatles přidají i pár sólovek od Johna Lennona, nějaké ty rock'n'rolly a kdovíco ještě. Jako speciální host večera do Říčan dorazí zpěvák a herec Martin Maxa, který Beatles miluje. Také se zde můžete zeptat uměleckého skláře Jana Huňáta, který vyřezával do skla otisky dlaně Ringa Starra, na co jen budete chtít, koupit si nějaký ten Beatles-suvenýr, pobavit se s umělci a beatlesáckými přáteli nebo si prohlížet prezentaci mojí výroby :D. No ale nejlépe vám bude samozřejmě na parketu!

Hned další sobotu 13. prosince si zase budou moct užít Brňáci nebo ti, co do Brna jezdí rádi jako já. Nebude se jednat vyloženě o Beatles akci, ale o Rock'n'roll Circus, kde zahraje celkem pět výborných revivalových kapel. Představí se vám Led Zeppelin Cover Band Myst, Pink Floyd Revival Distant Bells, Guns and Roses revival z Bratislavy, moji nejnejnej Saville Row (a ti hrají Beatles a Who a Stouny a Kinks a Hendrixe a samý takový dobrý věci!) a ještě Alice Cooper Revival. Akce se bude konat od 18 hodin v novém brněnském klubu Sono, kde to prý je zvukově nejlepší a bude to prostě bomba.

19. prosince se v pražské restauraci U Vodárny na Vinohradech bude konat vánoční koncert kapely The Basketles, Beatles revivalu, na kterém jsem ještě pořád nebyla.

23. 12. pak Vánoce oslaví The Beatles Revival Band z Kladna v tamním Domě kultury.

Tak si to nenechte ujít a užijte si prosinec jak se patří!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama