George Harrison

2. září 2013 v 23:17 | Czewa |  Sólová alba
Před pár dny se mi poštěstilo pustit si u kamaráda na LP skvělou desku od George Harrisona, která vyšla roku 1979 a jmenuje se prostě George Harrison. George napsal skladby na toto album v době, kdy si dal od hudby spíš pauzu a věnoval se své ženě Olivii, synkovi Dhanimu, zahradě ve Friar Parku, přátelům, filmovému průmyslu, autům a tak. Možná i proto, že trávil svůj čas takto v pohodě a užíval si dny, během kterých k němu přece jen pár písniček spíš "připlulo", je album George Harrison tak podařené.
Z obálky se na vás dívá George vyfocený zblízka Mikem Salisburym, má knír a je schovaný za jakýmisi lístky, moc pěkná fotka.
A když si desku pustíte, hned jako první vás prostě musí nadchnout písnička Love Comes To Everyone. Dále se na desce nachází skvosty jako Not Guilty, jednoznačně pozitivní Blow Away, textového Here Comes The Sun následníka pojmenovaného Here Comes The Moon nebo romantická Your Love Is Forever. Nahrávání se zůčastnili kromě George i třeba Eric Clapton, Gary Wright nebo Steve Winwood. A já vám všem doporučuji se v klidu posadit a blow away with this wonderful music :). 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza | Web | 4. září 2013 v 14:53 | Reagovat

Tohle album jsem už slyšela, ale nevěnovala jsem mu velkou pozornost. Až asi před měsícem, kdy jsem projížděla desky Johna, jsem si všimla i tohoto alba a zaposlouchala se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama